Zámečníci - údržbáři v potravinářské výrobě (Valašské Meziříčí)

MP Krásno, a.s. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Zámečníci - údržbáři v potravinářské výrobě". Nástupní mzda je 28 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Zámečníci - údržbáři v potravinářské výrobě
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
28 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MP Krásno, a.s.
Hranická 430/34
75701

571 855 282

Další informace o volném místu

ZÁMEČNÍCI - ÚDRŽBÁŘI V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ
POŽADUJEME: SOU/SOŠ v oboru zámečník, případně v příbuzném oboru, manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, důslednost, svářečské průkazy a svářečské dovednosti výhodou, vyhláška 50/78 sb., §5 a více výhodou, chuť pracovat a zdravý selský rozum.
NÁPLŇ PRÁCE: provádí běžné opravy, údržbu a montážní práce na strojních zařízeních MPK (dopravníkové systémy, dveře, udírenské vozíky, kádě, skříňky,…), provádí běžné obsluhy, opravy a údržby elektrických slaboproudých zařízení - výměna čidel, kabelů apod., provádí preventivní prohlídky strojů a zařízení, spolupracuje na instalaci nových strojů a zařízení.
NABÍZÍME: jistotu stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, odpovídající finanční ohodnocení, roční bonus, odměny za odpracované roky a životní jubilea, po půl roce 5 dní dovolené navíc, dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodnikovou telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd..
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 855 282 v době od 7:00 hodin nebo e-mailem na
prace@krasno.cz, zn. Údržba.

Kontakt na zaměstnavatele

MP Krásno, a.s.
Ing. Dagmar Klímková
571 855 282
prace@krasno.cz


Poslední změna: předevčírem