Všeobecné zdravotní sestry (Vsetín)

Diakonie ČCE - středisko Vsetín nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Všeobecné zdravotní sestry". Nástupní mzda je od 28 800 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Všeobecné zdravotní sestry
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 28 800 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Diakonie ČCE - středisko Vsetín 02
Strmá 26
75501

Další informace o volném místu

VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ SESTRY PRO DOMOV JABLOŇOVÁ A VYHLÍDKA, STRMÁ 26 A 34, VSETÍN

POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se vzděláním VŠEOBECNÁ zdravotní SESTRA, s čistým trestním rejstříkem a řidičským průkazem. Očekáváme vlídný přístup k lidem, trpělivost, pečlivost, ochotu, samostatnost a odolnost vůči stresu. Praxe v oboru výhodou.
Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
NÁPLŇ PRÁCE:zajištění ošetřovatelských úkonů (odbornost 913) na základě indikace praktickým lékařem (např. příprava podávání léků per os, mastí a jiných léčiv, aplikace léčebné terapie, aplikace inzulinu, ošetřovatelská rehabilitace, péče o rány, pohybová aktivizace, nácvik sebeobsluhy…), zajištění ošetřovatelské péče u obyvatel domova pro seniory, vedení související dokumentace.
NABÍZÍME: Žádná noční a až 15 dnů volna v měsíci, rozpis služeb po dohodě, 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, smysluplná a užitečná práce, příspěvek na obědy a masáže, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Husová Magdaléna, tel.: 739 244 872, popř. e-mail: husova@diakonievsetin.cz
Ov.tel.: 3.8.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem