Všeobecné sestry - PP zkrácený, nebo DPP (Nový Hrozenkov)

Charita Nový Hrozenkov nabízí v obci Nový Hrozenkov volnou pracovní pozici "Všeobecné sestry - PP zkrácený, nebo DPP". Nástupní mzda je od 140 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Všeobecné sestry - PP zkrácený, nebo DPP
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Nový Hrozenkov
Mzda:
od 140 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Charita Nový Hrozenkov 05
75604

Další informace o volném místu

VŠEOBECNÉ SESTRY - PP zkrácený, nebo DPP
Nástup možný po dohodě ihned, možnost práce i na hlavní pracovní poměr.
HLEDÁME: Trpělivou, ochotnou a empatickou posilu do našeho týmu. Trestní bezúhonnost. Vzdělání: SZŠ nebo VOŠ. Uživatelská znalost práce na PC. ŘP skup. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování zdravotní péče osobám se zdrav. postižením, osoby s chronickým onemocněním apod. Monitoring, hodnocení a evidence zdravotního stavu klienta
NABÍZÍME: Smlouvu na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou (nepřetržitý provoz - denní a noční směny, víkendy), možnost zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Příplatky za víkend, svátky a noční směny. Pestrá, užitečná a smysluplná práce. Přátelská atmosféra na pracovišti. 5 týdnů dovolené + sick days. Zázemí stabilní neziskové organizace .
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ing. Ivana Némethová, tel.: 734 891 156; 571 451 548, v pracovních dnech od 8 do 14 hodin. Nebo emailem na adresu: ivana.nemethova@nhrozenkov.charita.cz
Ov.e.: 19.5.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny