Vedoucí provozu charitní pečovatelské a osobní Asistenční služby (Nový Hrozenkov)

Charita Nový Hrozenkov nabízí v obci Nový Hrozenkov volnou pracovní pozici "Vedoucí provozu charitní pečovatelské a osobní Asistenční služby". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí provozu charitní pečovatelské a osobní Asistenční služby
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Nový Hrozenkov
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Charita Nový Hrozenkov 05
75604

Další informace o volném místu

VEDOUCÍ PROVOZU CHARITNÍ PEČOVATELSKÉ A OSOBNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBY
HLEDÁME: Zkušenosti s prací v terénu, pečovatelskou činností v rámci sociálních služeb - výhodou. Lidský přístup, komunikativní a samostatnou osobu, klidnou, vyrovnanou, přátelskou. Organizační typ a zkušenosti s vedením týmu. Aktivní řidič (sk. B). Uživatelská znalost práce na PC (MS Office). Nástup ihned.
NÁPLŇ PRÁCE: Řízení chodu celé služby (terénní pečovatelské a osobní asistenční). Odpovědnost za rozpis práce pracovníků, sledování jejich volných kapacit, plánování dovolených, kontrola odpracované doby-podkladů pro výpočet mezd. Kontrola provozu aut a rozpisy, kontrola hospodárnosti. Dovoz obědů - plánování rozvozu a komunikace s jídelnami.
NABÍZÍME: Pestrou, smysluplnou práci v přátelském prostředí. Pružnou nebo pevnou pracovní dobu. Možnost částečně pracovat z domova. Pevné zázemí stabilní neziskové organizace s mnohaletou tradicí. 5 týdnů dovolené, sick day. Zajímavé finanční ohodnocení.
PRVNÍ KONTAKT: Životopis a motivační dopis (proč tuto práci chcete a můžete dělat) pošlete paní personalistce Ing. Ivaně Némethové (ivana.nemethova@nhrozenkov.charita.cz), telefonní kontakt zatím nutný není.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny