Vedoucí NZDM RUBIKON (Vsetín)

Diakonie ČCE - středisko Vsetín nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Vedoucí NZDM RUBIKON". Nástupní mzda je od 33 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí NZDM RUBIKON
Obor(y):
Management , Zdravotnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 33 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Diakonie ČCE - středisko Vsetín 03
Poschla 988
75501

Další informace o volném místu

VEDOUCÍ NZDM RUBIKON
dlouhodobý zástup
Hledáte práci, která je každý den jiná? Práci plnou výzev s možností pozitivně měnit životy dětí a mladých lidí? Láká vás realizace nových nápadů a projektů? SPLŇUJETE KVALIFIKACI "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK" dle zákona 108/2006 Sb. (VOŠ, VŠ sociálního zaměření)? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Nad to správný vedoucí NZDM potřebuje být flexibilní a kreativní týmový hráč, umět zvládat stresové situace a řešit problémy a konflikty.
POŽADUJEME: Požadujeme čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz výhodou, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
NÁPLŇ PRÁCE: : sociální práce s dětmi a mládeží, poradenství, volnočasové aktivity s klienty zařízení, vedení malého týmu, metodické vedení sociální práce v zařízení, vedení dokumentace sociální práce a služby, spolupráce na zpracování projektových žádostí pro NZDM. Jde o práci velmi pestrou, nestereotypní, s velkým prostorem pro kreativitu a rozvoj.
NABÍZÍME: Možnost seberealizace, osobnostního a profesního růstu, smysluplná a užitečná práce, 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra a tým zkušených pracovníků, možnost zahraničních stáží, příspěvek na masáže a obědy, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS zašlete na email husova@diakonievsetin.cz., dotazy telefonicky na čísle: 739 244 872

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem