Vedoucí Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež RUBIKON (Vsetín)

Diakonie ČCE - středisko Vsetín nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Vedoucí Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež RUBIKON". Nástupní mzda je od 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež RUBIKON
Obor(y):
Management , Zdravotnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 32 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Diakonie ČCE - středisko Vsetín 03
Poschla 988
75501

736677798

Další informace o volném místu

VEDOUCÍ NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ RUBIKON
Hledáte práci, která je každý den jiná? Práci plnou výzev s možností pozitivně měnit životy dětí a mladých lidí? Láká vás realizace nových nápadů a projektů? SPLŇUJETE KVALIFIKACI "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK" dle zákona 108/2006 Sb. (VOŠ, VŠ sociálního zaměření)? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Nad to správný vedoucí NZDM potřebuje být flexibilní a kreativní týmový hráč, umět zvládat stresové situace a řešit problémy a konflikty.
POŽADUJEME: kvalifikace "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK" dle zákona 108/2006 Sb. (VOŠ, VŠ sociálního zaměření), čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz
NÁPLŇ PRÁCE: Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Sociální práce s dětmi a mládeží, poradenství, volnočasové aktivity s klienty zařízení, vedení malého týmu, metodické vedení sociální práce v zařízení, vedení dokumentace sociální práce a služby, spolupráce na zpracování projektových žádostí pro NZDM. Jde o práci velmi pestrou, nestereotypní, s velkým prostorem pro kreativitu a rozvoj.
NABÍZÍME: Možnost seberealizace, osobnostního a profesního růstu, smysluplná a užitečná práce, 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra, vysoká míra samostatné organizace práce, možnost zahraničních stáží, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS zašlete na email doubravova@diakonievsetin.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Diakonie ČCE - středisko Vsetín 03
Mgr. Marta Doubravová
736677798
doubravova@diakonievsetin.cz


Poslední změna: před 2 týdny