Vedoucí a sociální pracovník/ce (Vsetín)

Charita Vsetín nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Vedoucí a sociální pracovník/ce". Nástupní mzda je od 31 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí a sociální pracovník/ce
Obor(y):
Administrativa , Management , Zdravotnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 31 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Charita Vsetín
Horní náměstí 135
75501

Další informace o volném místu

VEDOUCÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE
POŽADUJEME: - Vzdělání: ukončené vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání sociálního nebo sociálně pedagogického směru (dle zákona č. 108/2006, § 110).
- Odborné předpoklady: orientace v problematice sociálních služeb (min. znalost standardů kvality soc. služeb, zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách).
- Osobnostní předpoklady: Výborné organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, empatie, psychická stabilita, schopnost týmové spolupráce.
- Další požadavky: Způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, kladný vztah k seniorům, výborná znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Vedení týmu a agendy stacionáře, prezentace a propagace služby, sociální šetření a uzavírání smluv, poskytování sociálního poradenství.
NABÍZÍME: Podpora dalšího vzdělávání, 1 týden dovolené navíc, výhodná nabídka mobilního volání a dat.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 08:00 do 16:00, paní Bc. Jarmila Hyžáková, tel.: 604 437 915, nebo emailem na adresu: reditel@vsetin.charita.cz Případně osobně, v místě výkonu práce.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny