Technologové - zástupci vedoucího střediska výroby termoplastů (Střelná)

FORM s.r.o. nabízí v obci Střelná volnou pracovní pozici "Technologové - zástupci vedoucího střediska výroby termoplastů". Nástupní mzda je od 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technologové - zástupci vedoucího střediska výroby termoplastů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Střelná
Mzda:
od 32 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
FORM s.r.o. 02
75612

Další informace o volném místu

TECHNOLOGOVÉ - ZÁSTUPCI VEDOUCÍHO STŘEDISKA VÝROBY PLASTŮ

POŽADUJEME: požadujeme VŠ vzdělání - nejlépe chemicko-technologického, případně technického směru, znalost práce v IS Helios iNuvio výhodou, schopnost učit se novým věcem a získané dovednosti uplatňovat svědomitě a důsledně, základní znalost CAD software pro čtení výkresové dokumentace výhodou (případně možnost školení).
NÁPLŇ PRÁCE: vašimi úkoly bude návrh technologie dle požadavku zákazníka, zpracování technologických postupů a stanovení norem spotřeby práce, příprava a optimalizace detailního výrobního plánu, zvládnutí procesního systému práce dle ISO 9001.
NABÍZÍME: zvýšení kvalifikace dle potřeb pro nabízenou práci, možnost seberealizace v perspektivním oboru, finanční ohodnocení na základě vašich schopností a dovedností, podpora v dalším vzdělávání, podíl na zisku ve smluvních podmínkách o mzdě, závodní stravování zajištěno.
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti v čase 7:00 - 14:00 hod nebo telefonicky paní Bc. Dominika Zemánková, tel.: 737 286 909, popř. emailem: dominika.zemankova@form-composite.com
Ov.tel.: 24.8.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem