Svářeči - stehaři (Vsetín)

TES VSETÍN s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Svářeči - stehaři". Nástupní mzda je 28 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Svářeči - stehaři
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Vsetín
Mzda:
28 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TES VSETÍN s.r.o.
Jiráskova 691
75501

Další informace o volném místu

SVÁŘEČI - STEHAŘI
POŽADUJEME: Vyučení v oboru strojírenství, příp. příbuzného typu; oprávnění svařovat v ochranné atmosféře směs. plynů; praxe v ohýbání plamenem výhodou; oprávnění obsluhovat ZZ; oprávnění provádět vazačské práce; smysl pro pořádek, schopnost koncentrace, pečlivost; dobrý zdravotní stav, obratnost, zručnost, fyzická zdatnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Proměřování všech pozic přidělené konstrukční sestavy a kontrola ID znaků dle dokumentace; rovnání všech dílců sestavy; rozrýsování všech pozic uvedené sestavy na hlavních dílech; stáčení tenkých plechů, vrtání, řezání závitů dle výkresové dokumentace, ohýbání určených pozic, lisování a kontrola rozměrů; nastavování svařovacích parametrů pomocí ovládacích prvků; identifikace výrobků dle přidělené značky;průběžná kontrola rozměrů dle tolerančního pole uvedeného na výkrese.
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění, prémie, příplatek za práci v riziku.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 08:00 do 12:00 hod. paní Kateřina Trlicová, tel.: 571 812 111, nebo emailem na adresu: ktrlicova@tes.cz, případně osobně v místě výkonu práce v době od 9:00 do 11:00 hod..

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci