Specialista/ka platebního styku (Vsetín)

Libristo Media s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Specialista/ka platebního styku". Nástupní mzda je 28 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Specialista/ka platebního styku
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Vsetín
Mzda:
28 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Libristo Media s.r.o.
Sychrov 55
75501

jobs@libris.to

Další informace o volném místu

SPECIALISTA/KA PLATEBNÍHO STYKU
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru. Zkušenost na obdobné pozici, ideálně se zajištěním platebního styku pro společnost s bankovními účty po celé Evropě. Uživatelská znalost MS Excel. AJ na minimální úrovni dorozumění se přes e-mail. Odolnost, asertivitu a dobré komunikační dovednosti. Proaktivní přístup k řešení každodenních úkolů. Samostatnost, spolehlivost a pečlivost!
NÁPLŇ PRÁCE: Zodpovědnost za organizaci a fungování platebního styku. Zodpovědnost za řádné a včasné odeslání všech plateb, párování plateb a započítávání faktur s dobropisy. Komunikace v češtině i angličtině s bankami a dodavateli. Plánování a řízení cashflow. Sledování likvidity.Spolupráce s IT. Proaktivní zadávání podnětů na zlepšení interních systémů a finančních procesů. Spolupráce při zavádění nových finančních produktů a služeb a jejich vyhodnocování.
Hledáme kolegu se zkušenostmi, který/á bude zodpovědný/á za správné fungování platebního styku a řízení cashflow. Hledáme někoho, kdo se snaží věcem porozumět a je aktivní v řešení problémů. Neočekáváme, že budete vědět vše hned, ale je pro nás důležité, aby vás práce bavila a chtěl/a jste se v ní dále rozvíjet.
Jsme český internetový obchod prodávající jak do české republiky, tak do EU. Patříme mezi největší prodejce cizojazyčné literatury. Díky jedinečnému konceptu podnikání jsme stabilní a stále rostoucí firmou pohybující se v oblasti e-commerce. Jsme rodinnou firmou. Ve firmě se všichni známe, jsme zvyklí se navzájem podporovat a chovat se k sobě lidsky. Prostředí, ve kterém pracujeme je dynamické, každý den řešíme něco nového, ale vždy se stihneme zastavit u dobré kávy.
NABÍZÍME: Sleva na prodávaný sortiment. Občerstvení na pracovišti. Stravenky. Pružná pracovní doba. Přátelské prostředí odpovídající rodinné firmě do 50 zaměstnanců.Zázemí stabilní společnosti s dynamickým rozvojem. Mzdové ohodnocení v závislosti na praxi a vzdělání. Firemní benefity - příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, sleva na prodávaný sortiment, vánoční prémie.
Novému člověku vše vysvětlíme a věnujeme mu čas při zaškolení.Jsme zvyklí pomáhat si a podporovat se. V našem týmu je legrace a pohoda.
PRVNÍ KONTAKT: životopis a motivační dopis zašlelte na adresu: jobs@libris.to.

Kontakt na zaměstnavatele

Libristo Media s.r.o.
Eva Kavinová
jobs@libris.to


Poslední změna: před 1 měsícem