Specialista podpory prodeje (Zubří)

Gumárny Zubří, akciová společnost nabízí v obci Zubří volnou pracovní pozici "Specialista podpory prodeje". Nástupní mzda je 29 000 – 33 350 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Specialista podpory prodeje
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch
Obec:
Zubří
Mzda:
29 000 – 33 350 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Gumárny Zubří, akciová společnost
Hamerská 9
75654

Další informace o volném místu

Náplň práce: Komunikace se stávajícími zákazníky a zpracovávání jejich požadavků, analýza trhu, vyhledávání nových obchodních příležitostí, posílení marketingových aktivit s cílem získat nové zákazníky, vyhledávání a oslovování nových zákazníků, zpracování nabídek, řízení získaných projektů a jejich zavedení do sériové výroby, reporting, vyhodnocování.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy, dobrá znalost anglického jazyka, řidičský průkaz sk. B, komunikativnost, schopnost sebeprezentace.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Možnost prodloužení doby určité.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu prostřednictvím webových stránek www.guzu.cz - záložka "Kariéra/Koho hledáme". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 460 nebo na e-mailu Hana.Janu@guzu.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 měsíci