Soustružníci, obráběči kovů (Prostřední Bečva)

ROLF ANTIKOR s.r.o. nabízí v obci Prostřední Bečva volnou pracovní pozici "Soustružníci, obráběči kovů". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Soustružníci, obráběči kovů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostřední Bečva
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
ROLF ANTIKOR s.r.o.
75656

Další informace o volném místu

Na HPP hledáme do svého týmu, zkušeného soustružníka, obráběče kovů. Náplní práce je dělení a obrábění nerezových potrubních dílů, mufen, nátrubků a jiných komponentů pro bojlery, nádoby a pivní tanky. Práce probíhá na klasickém hrotovém soustruhu. Vše vysvětlíme a zaškolíme. Požadujeme znalost čtení výkresové dokumentace, zručnost, preciznost, zodpovědnost a profesionální přístup k práci. Pouze ranní směny, možnost práce v prodloužených směnách. Veškeré pracovní a ochranné pomůcky jsou samozřejmostí. Nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení, možnost vysokých výdělků, možnost bezplatného ubytování. Čisté a odsávané pracoviště, příjemné pracovní prostředí. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel. 602 740 555 nebo na email: rolf@rolf.cz
Nabízíme: Vytápěné, centrálně odsávané a čisté pracoviště. Pracovní pomůcky pro 100% ochranu zdraví brusiče jsou samozřejmostí. Možnost práce v prodloužených nebo individuálních směnách. Možnost vysokých výdělků. Možnost ubytování zdarma v rodinném domě, v blízkosti zaměstnání cca do 500 m. Příspěvek na teplou stravu. Rodinná firma.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny