Sociální pracovník/ce - osobní asistence (terénní služba) - PP zkrácený (Vsetín)

NADĚJE nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/ce - osobní asistence (terénní služba) - PP zkrácený". Nástupní mzda je od 16 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník/ce - osobní asistence (terénní služba) - PP zkrácený
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 16 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
NADĚJE 02
Rokytnice 327
75501

775 889 667

Další informace o volném místu

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - OSOBNÍ ASISTENCE (TERÉNNÍ SLUŽBA) - PP ZKRÁCENÝ
Možnost prodloužení pracovního poměru.
POŽADUJEME: Vzdělání min. vyšší odborné nebo VŠ, odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.; zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem a vedením týmu (výhodou); soulad s posláním NADĚJE, respektující přístup k lidem, orientace na podporu a integraci; velmi dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práce; uživatelskou dovednost na PC; ŘP sk. B - aktivní řidič; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytuje sociální služby převážně dospělým lidem se zdravotním hendikepem - lidem s mentálním, kombinovaným, tělesným a jiným zdravotním postižením.
Vedoucí sociální pracovník/ce: vede tým pracovníků v sociálních službách - organizuje jejich práci a zadává jim úkoly, svolává a řídí provozní a metodické porady pracovníků v sociálních službách, plánuje a organizuje směny pracovníků v sociálních službách, zajišťuje sociální práci pro terénní službu, zajišťuje základní sociální poradenství, jedná se zájemci o službu, provádí depistáž, zodpovídá za individuální plánování s klienty služby, vede v této oblasti metodicky pracovníky v sociálních službách, pomáhá při uplatňování práv a oprávněných zájmů klienta, zajišťuje informovanost klientů související s poskytováním služby, spolupracuje s rodinnými příslušníky a opatrovníky klientů, s externími odborníky, návaznými službami a institucemi, vede sociální dokumentaci, shromažďuje data pro statistické analýzy související s poskytováním služby, vytváří a aktualizuje metodiky, podílí se na vytváření koncepcí a analýz v oblasti realizace sociální služby.
NABÍZÍME: 6 týdnů dovolené, pololetní a koncoroční odměny, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání a další benefity.
PRVNÍ KONTAKT: Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis e-mailem na: jitka.nemcova@nadeje.cz (nejpozději do 30. 11. 2021), Dokumenty v elektronické podobě prosíme uložit takto: příjmení CV, příjmení MD. Do předmětu e-mailu napsat "výběrové řízení SP OA". V dalším kole budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru. Telefonicky se můžete obracet na paní Bc. Jitku Němcovou, DiS., v době od 9:00 do 15:00 tel.: 775 889 667

Kontakt na zaměstnavatele

NADĚJE 02
Bc. Jitka Němcová, DiS.
775 889 667
jitka.nemcova@nadeje.cz


Poslední změna: před 2 měsíci