Sociální pracovník/ce, metodik/čka (Nový Hrozenkov)

Charita Nový Hrozenkov nabízí v obci Nový Hrozenkov volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/ce, metodik/čka". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník/ce, metodik/čka
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
Nový Hrozenkov
Mzda:
od 28 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Charita Nový Hrozenkov
75604

Další informace o volném místu

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, METODIK/ČKA
HLEDÁME: Pracovnici/pracovníka s odbornou způsobilostí dle zákona 108/2006 Sb., nezbytné pro kvalifikaci sociálního pracovníka (VŠ, VOŠ). Zájem o sociální práci, kladný vztah k seniorům a zdravotně postiženým. Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce. Čistý trestní rejstřík. Řidičské oprávnění sk. B-aktivní řidič. Umožňujeme snížený pracovní úvazek.
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování sociálního poradenství. Metodické vedení sociální práce napříč všemi sociál. službami organizace. Provádění sociálního šetření v rámci regionu. Tvorba a řízení kvality služby-standardy kvality. Úzká spolupráce s vedením sociálních služeb a jednotlivými týmy. Podpora zavádění procesu v jednotlivých službách.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, služební telefon a PC, 2 dny sick days, pestrá a různorodá práce, přátelská atmosféra na pracovišti, další vzdělávání a seberozvoj, pracovní smlouva nejprve na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Zázemí stabilní neziskové organizace působící již 30 let. Nástupní mzda od 28 000,-Kč
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ing. Ivana Némethová, tel.: 734 891 156; 571 451 548, v pracovních dnech od 8:00 do 14:00 hodin. Nebo emailem na adresu: ivana.nemethova@nhrozenkov.charita.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny