Skladníci/expedienti v internetovém obchodě - DPP/DPČ (Vsetín)

Libristo Media s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Skladníci/expedienti v internetovém obchodě - DPP/DPČ". Nástupní mzda je od 140 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Skladníci/expedienti v internetovém obchodě - DPP/DPČ
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 140 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
Libristo Media s.r.o. 1
Zbrojovácká 1593
75501

Další informace o volném místu

SKLADNÍCI/EXPEDIENTI V INTERNETOVÉM OBCHODĚ - DPP/DPČ
- Provozujeme unikátní internetové knihkupectví s nejlepší knižní nabídkou ve střední a východní Evropě. Působíme nejenom v Česku, ale také v dalších evropských zemích.
- Do našeho týmu hledáme brigádníky na DPP/DPČ na sezónní výpomoc do skladu s knihami. Dvousměnný provoz - ranní směna od 6:00 hod. a následná směna od 14:00 hod.
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava a výdej zboží ze skladu, balení zásilek se zbožím pro zákazníky, příjem zboží a jeho uskladnění, odpovědnost za pořádek a správné umístění zboží ve skladu.
OČEKÁVÁNÍME: Fyzická zdatnost (nošení těžkých balíků se zásilkami), dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, praxe na obdobné pozici výhodou, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost.
PROČ PRÁVĚ K NÁM? Nabízíme zajímavou práci v prostředí internetového obchodu, slevu na veškeré zboží, občerstvení na pracovišti, tým mladých lidí, které práce baví.
PRVNÍ KONTAKT: Pokud chceš být naší novou posilou právě ty, neváhej a zašli nám tvůj životopis, výhradně na email: jobs@libris.to

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci