Seřizovači montážní linky - PWO Hrachovec (Valašské Meziříčí)

PWO Czech Republic a.s. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Seřizovači montážní linky - PWO Hrachovec". Nástupní mzda je od 160 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Seřizovači montážní linky - PWO Hrachovec
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
od 160 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
PWO Czech Republic a.s. 01
75701

Další informace o volném místu

SEŘIZOVAČI MONTÁŽNÍ LINKY - PWO HRACHOVEC
NÁPLŇ PRÁCE: Seřizování, nastavování a obsluha montážní linky. Kontrola nastavených parametrů. Uvolňování linky dle nastavených kritérií. Kontrola a provádění měření vyrobených dílů. Provádění zápisů a evidence kontrol. Provádění přestavby a podpora při přestavbě linky. Odstraňování poruch a problémů, minimalizace prostojů. Dodržování zásad BOZP a 5S
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, popř. vyučen. Znalost práce na PC. Flexibilita a samostatné rozhodování, schopnost rychlého zapracování. Odolnost vůči stresu. Znalost programu SAP výhodou. Praxe s VZV a platné oprávnění. Práce ve směnném a nepřetržitém provozu. Znalost MIG/MAG svařování.
NABÍZÍME: 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměnu za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí pro zaměstnance, očkování proti chřipce, elektronickou benefitní kartu, zvýhodněné telefonní tarify, roční odměny (bonus), náborový bonus 50000 Kč.
Možnost prosloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: Paní Pobořilová Lucie, tel.: 735 766 048 (8-15 hod.), nebo emailem: prace@pwo-group.com
ov.23.11.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem