Řidiči sk. "C" a výše (Valašské Meziříčí)

MP Krásno, a.s. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Řidiči sk. "C" a výše". Nástupní mzda je 29 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Řidiči sk. "C" a výše
Obor(y):
Doprava
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
29 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MP Krásno, a.s.
Hranická 430/34
75701

Další informace o volném místu

ŘIDIČI SK. "C" A VÝŠE
Smlouva na dobu určitou, poté možnost prodloužení.
Navyšování mzdy po zapracování či rozšíření řidičského oprávnění, denní návrat domů
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk."C" , min. roční praxe aktivního řidiče, výpis z trestního rejstříku, sjednání pojištění odpovědnosti za škodu před nástupem, zdravotní způsobilost a dobrý fyzický stav, časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: vnitrostátní doprava CZ, možno i SK (denní návrat domů), rozvoz uzenin a masa po zákaznících, zboží naloženo v přepravkách na vozidle a doklady k rozvozu jsou pro řidiče připraveny, rozvozová trasa a navigace až k zákazníkovi v mobilu.
NABÍZÍME: motivující finanční hodnocení formou hodinové mzdy, CZ stravné min. 1.600 Kč/měsíc, zahraniční stravné v EUR, služební mobilní telefon i k soukromým účelům.
Dále nabízíme: jistotu stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, zaměstnanecké balíčky (maso/uzenina) v min. hodnotě 200,- Kč/týden,
roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea,
až 6 dnů sick days, příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc, každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, příspěvek na dopravu
(s trvalým bydlištěm nad 25 km) / příspěvek na ubytování, odměna za doporučení nového kolegy 20.000,- Kč, údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii, vedení účtu u KB a ČSOB zdarma, právní poradenství pro zaměstnance, týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem), kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA, slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů, firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky po 7:00 h. na čísle 571 855 282 nebo e-mailem na prace@krasno.cz
ov. 12.12.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem