Provozní technici, asistenti (administrativní pracovníci) (Vsetín)

NADĚJE nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Provozní technici, asistenti (administrativní pracovníci)". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Provozní technici, asistenti (administrativní pracovníci)
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 28 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
NADĚJE 02
Rokytnice 327
75501

775 889 667

Další informace o volném místu

PROVOZNÍ TECHNICI, ASISTENTI (ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI)
Je podřízen vedoucí pobočky, úzce spolupracuje s pracovníky 4 sociálních služeb, účtárnou.
Je přímým nadřízeným 1-2 pracovníků údržby.
Možnost prodloužení smlouvy.
POŽADUJEME: velmi dobrou uživatelskou znalost práce s PC; manuální zručnost, dobrou organizaci práce, spolehlivost, flexibilitu; zkušenost s opravami a údržbou majetku; ŘP sk. B - aktivní řidič; soulad s posláním NADĚJE - etický kodex; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.
NÁPLŇ PRÁCE:
ASISTENT
Samostatně vykonává administrativní a organizační činnosti s touto pracovní náplní:
vedení dvou příručních pokladen, včetně příslušné administrace; předkládání fakturace na oblastní účtárnu;
vedení evidence majetku pobočky, zpracování příslušné dokumentace. Podle pokynů zajišťuje, organizuje a provádí pravidelnou a mimořádnou inventarizaci majetku; vedení evidence služebních počítačů, tiskáren a telefonů, zadává požadavky na správu IT technikům; zajišťuje a provádí výdej služebních klíčů od jednotlivých pracovišť včetně evidence; zpravování (příprava) podkladů pro uzavírání příslušných dokladů (smluv), potřebných pro zajištění chodu pobočky.
PROVOZNÍ TECHNIK
Samostatně zajišťuje provozuschopnost objektů, strojů a technických zařízení. Zajišťuje opravy a údržbu. Jedná s dodavateli a poskytovateli materiálu a služeb:
spolupráce s externími firmami, které se na údržbě a opravách podílejí; zajišťuje a provádí nákupy materiálu k zajištění chodu pobočky, včetně zpracování a administrace objednávek; je odpovědný za provoz a údržbu služebních vozidel a vedení provozní dokumentace, včetně elektronického zpracování knih jízd. Sleduje účelnost a efektivnost využívání služebních vozidel; sleduje úkoly BOZP a PO. Zajišťuje a provádí školení pracovníků a vede příslušnou dokumentaci. Plní úkoly preventisty PO. Předkládá návrhy nápravných opatření; sjednává provádění revizí a dohlíží na realizaci stanovených opatření;
dohlíží na plnění úkolů třídění a likvidace odpadů pobočky, včetně vedení příslušné dokumentace;
organizuje nákup OOPP. Vede příslušnou dokumentaci; zajišťuje a provádí distribuci pomůcek, potřebných k ochraně zdraví pracovníků a klientů (dezinfekce, rukavice, ochrana dýchacích cest a očí, oděv apod.).
NABÍZÍME: Odměny, příspěvek na stravu, služební telefon, TNB
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Jitka Němcová, tel.: 775 889 667, v době od 9:00 do 15:00 hod.. Uchazeči zašlou přihlášku do výběrového řízení včetně strukturovaného životopisu na e-mail: jitka.nemcova@nadeje.cz do 15. 7. 2021. Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru.

Kontakt na zaměstnavatele

NADĚJE 02
Jitka Němcová
775 889 667
jitka.nemcova@nadeje.cz


Poslední změna: před 3 týdny