Provozní ředitelé/manažeři v energetice (Vsetín)

AB Solartrip s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Provozní ředitelé/manažeři v energetice". Nástupní mzda je 30 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Provozní ředitelé/manažeři v energetice
Obor(y):
Finance , Management , Výroba a provoz
Obec:
Vsetín
Mzda:
30 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
AB Solartrip s.r.o.
Jiráskova 701
75501

Další informace o volném místu

PROVOZNÍ ŘEDITELÉ/MANAŽEŘI V ENERGETICE
Hledáme pracovníka na manažerskou pozici - provozní ředitel/ka/manažer/ka menší dynamicky se rozvíjející firmy zabývající se energetickou problematikou.

POŽADUJEME: Požadované vzdělání: Vysokoškolské nebo středoškolské. Požadované jazyky: Čeština (Výborná). Zkušenosti na podobné pozici; min. 3 let praxe na vedoucí pozici; komplexní myšlení; flexibilitu; zvládání zátěžových situací; výborné komunikační dovednosti; prezentační dovednosti; vyjednávací schopnosti; kritický pohled; organizační schopnosti; schopnost motivovat druhé; pokročilé znalosti MS Office; řidičský průkaz sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Organizace činnosti firmy; řízení projektů; koordinace vytížení pracovních sil na jednotlivých pobočkách; monitoring obchodních příležitostí a projektů; pravidelný týdenní reporting.
NABÍZÍME: náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti; platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů.
DALŠÍ BENEFITY: Auto i pro soukromé účely; Manažerský motivační program; Mobilní telefon, notebook; Stravenky/příspěvek na stravování; Vzdělávací kurzy, školení; Občerstvení na pracovišti; Možnost občasné práce z domova; Firemní akce; Vlastní organizace náplně práce.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz
Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a krátký motivační dopis. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní pohovor.
Ov.e.: 27.4.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem