Provozní manažeři v oblasti energetiky a životního prostředí (Vsetín)

AB Solartrip s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Provozní manažeři v oblasti energetiky a životního prostředí". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Provozní manažeři v oblasti energetiky a životního prostředí
Obor(y):
Finance , Management , Výroba a provoz
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
AB Solartrip s.r.o.
Jiráskova 701
75501

Další informace o volném místu

PROVOZNÍ MANAŽEŘI V OBLASTI ENERGETIKY A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
Hledáme pracovníka na manažerskou pozici - provozní manažeři v oblasti energetiky a životního prostředí - pro menší dynamicky se rozvíjející firmu zabývající se energetickou problematikou.

POŽADUJEME: Vysokoškolské nebo středoškolské - životní prostředí. Výborná znalost českého jazyka. Zkušenosti na podobné pozici; min. 3 let praxe na vedoucí pozici; komplexní myšlení; flexibilitu; zvládání zátěžových situací; výborné komunikační dovednosti; prezentační dovednosti; vyjednávací schopnosti; kritický pohled; organizační schopnosti; schopnost motivovat druhé; pokročilé znalosti MS Office; řidičský průkaz sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Organizace činnosti firmy; řízení projektů; koordinace vytížení pracovních sil na jednotlivých pobočkách; monitoring obchodních příležitostí a projektů; pravidelný týdenní reporting.
NABÍZÍME: Náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti;
platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů.
DALŠÍ BENEFITY: Bonusy/prémie. Auto i pro soukromé účely. Manažerský motivační program. Mobilní telefon, notebook. Stravenky/příspěvek na stravování. Vzdělávací kurzy, školení. Občerstvení na pracovišti. Možnost občasné práce z domova. Firemní akce. Vlastní organizace náplně práce.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz
Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a krátký motivační dopis. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní pohovor.
Ov.e.: 27.4.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem