Projektový/á manažeř/ka (Jablůnka)

HAJDIK a.s. nabízí v obci Jablůnka volnou pracovní pozici "Projektový/á manažeř/ka". Nástupní mzda je 45 000 – 55 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Projektový/á manažeř/ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Jablůnka
Mzda:
45 000 – 55 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
HAJDIK a.s.
75623

731 106 888

Další informace o volném místu

PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA
NÁPLŇ PRÁCE: Co budeš mít na starost? - Sestavení a řízení projektového týmu, sestavení časového harmonogramu projektu a splnění milníku projektu. - Komunikaci se zákazníkem na každodenní bázi. - Vedení projektu až do úplného předání do sériové výroby. Přípravu dokumentace a finální schválení dílu. - Spoluúčast na přípravě výrobní dokumentace. Komunikaci s ostatními odděleními - obchod, kvalita, výzkum a vývoj, technologie apod.
POŽADUJEME: Čím se musíš blýsknout? - Minimálně 3-letou praxí na pozici projektového manažera ve výrobní společnosti. - Zkušenost z automotive průmyslu nebo plastařiny. - Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti. - Znalost APQP, 8D reportu, znalost specifických požadavku zákazníku. - Aktivní znalostí anglického jazyka slovem i písmem. - Výhodou ti bude znalost technologií lakování, konstrukce a vývoj vstřikovaných forem a procesu vstřikování plastu.
NABÍZÍME: Příspěvek na dopravu 2 Kč/km na cestu do práce i z práce. Pružná pracovní doba. Finanční příspěvek až 8 000 Kč ročně na zpestření volného času, příspěvek na stravování, jazyková výuka přímo v pracovní době, mobil a notebook. Zvýhodněný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu: marketa.peredarjuk@hajdik.com; nebo telefonicky, paní Mgr. Markéta Peredarjuk, tel.: 731 106 888
ov. 24.6.

Kontakt na zaměstnavatele

HAJDIK a.s.
Mgr. Markéta Peredarjuk
731 106 888
marketa.peredarjuk@hajdik.com


Poslední změna: před 1 měsícem