Programátoři CNC/Technologové výroby (Vsetín)

TRIMILL, a.s. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Programátoři CNC/Technologové výroby". Nástupní mzda je od 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Programátoři CNC/Technologové výroby
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 38 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TRIMILL, a.s.
Jasenice 2061
75501

Další informace o volném místu

PROGRAMÁTOŘI CNC/TECHNOLOGOVÉ VÝROBY
Hledáme šikovného programátora, který hledá příležitost nabrat zkušenosti ve stabilní společnosti, která se zabývá výrobou obráběcích strojů. Baví vás o věcech přemýšlet a navrhovat změny? V tom případě hledáme Vás!
Připojte se k týmu odborníků a podílejte se se na plynulém chodu obrobny firmy TRIMILL, a.s.!
POKUD VÁS CHARAKTERIZUJE, ŽE MÁTE: SŠ/VŠ vzdělání, praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici v zakázkové výrobě - nástrojárna, zkušenosti s přípravou a aplikací technologických postupů, znalost TVORBY PROGRAMŮ pro obráběcí stroje - znalost HYPERMILL výhodou. Orientace v oblasti obrábění (technologie, stroje a nástroje). AKTIVNÍ ZNALOST ANGLIČTINY (čtení technických výkresů, komunikace se zákazníky) - nutná podmínka. Samostatnost, pečlivost, orientace na výsledky. Uživatelská znalost MS OFFICE.
VAŠIM ÚKOLEM BUDE: Tvorba CNC programů - HYPERMILL, zpracování technologie pro zákazníka, provádění testů obrábění, výběr vhodných technologií a nástrojů, konzultace, návrhy řešení, plnění úkolů zadaných přímým nadřízeným, spolupráce s obchodním oddělením a konstrukcí.
NABÍZÍME: Flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc, dotované stravování, parkování ihned u firmy, zodpovědnou, samostatnou a různorodou práci, stabilní zázemí v dynamicky se rozvíjející firmě v 21ti letou praxí, prostředí s přátelskou atmosférou s možností seberealizace a profesního růstu, výhodný sociální program, roční odměna (13. plat) v závislosti na výsledcích firmy a individuálním hodnocení pracovníka, finanční podporu jazykového vzdělávání zaměstnanců, bezplatné vedení bankovního účtu, perspektiva dlouhodobé spolupráce.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky ve všedních dnech od 7:00 do 15:00, paní Ing. Tereza Kudělková, tel.: 722 077 969, nebo emailem: tereza.kudelkova.trimill.cz
Ov.tel.:2.6.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci