Programátoři (Valašské Meziříčí)

DEZADATA spol. s r.o. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Programátoři". Nástupní mzda je 25 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Programátoři
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
25 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
DEZADATA spol. s r.o.
Mostní 102/16

Další informace o volném místu

PROGRAMÁTOŘI
POŽADUJEME: znalost Microsoft .NET (C#, ASP.NET Web API, WCF), znalost programovacího jazyka C#, object pascal, základní znalost SQL databází (Microsoft SQL, Oracle), znalost knihoven React, Redux, znalost JavaScriptu, znalost HTML5, CSSS, znalost objektového programování a základní znalost objektové analýzy, uživatelskou znalost MS Office,
anglický jazyk (v rozsahu žádoucím pro studium odborné literatury).
Výhodou bude: znalost WPF a XAML, znalost jazyka TypeScript, znalost balíčkovacího nástroje NPM a build nástrojů Gulp a Webpack, znalost CSS Flexbox a Gridbox, znalost CSS preprocesorů LESS/SASS, znalost ES6 modulů a dalších nových technologií z ES6 a novějších,
znalost knihovny Three.js, znalost základních pojmů a konceptů vykreslování 3D grafiky, například: rendering pipeline, shader, rasterization..., znalost API WebGL případně znalost jiných API pro programování 3D grafiky jako například: OpenGL, DirectX, Vulcan..., znalost verzovacího systému git, základní znalost lineární algebry.
NABÍZÍME: zapojení do zajímavých projektů v oblasti správy majetku, pozemkové evidence, grafické prezentace dat a tvorbě nových technologických řešení, prostor pro nové výzvy a požadavky, které před vámi ještě nikdo neřešil.
Dále nabízíme: 5 týdnů dovolené, vzdělávání, HomeOffice, stravenkový paušál.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na eprochazkova@dezadata.cz
ov. 2.8.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny