Produktový/á manažer/ka s citem pro obsah (Vsetín)

Libristo Media s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Produktový/á manažer/ka s citem pro obsah". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Produktový/á manažer/ka s citem pro obsah
Obor(y):
Služby
Obec:
Vsetín
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Libristo Media s.r.o.
Sychrov 55
75501

jobs@libris.to

Další informace o volném místu

PRODUKTOVÝ/Á MANAŽER/KA S CITEM PRO OBSAH
- Jsme český internetový obchod prodávající jak do české republiky, tak do EU. Patříme mezi největší prodejce cizojazyčné literatury. Díky jedinečnému konceptu podnikání jsme stabilní a stále rostoucí firmou pohybující se v oblasti e-commerce. Jsme rodinnou firmou. Ve firmě se všichni známe, jsme zvyklí se navzájem podporovat a chovat se k sobě lidsky.
- Hledáme novou posilu na pozici produktový manažer, který bude mít na starosti knižní katalog a práce spojené s analýzou a podporou prodeje knižní nabídky. Na této pozici budete mít dostatek prostoru pro vlastní kreativní nápady, ale zároveň potřebujeme, aby jste se nebáli jít do hlubších detailů a řešit věci samostatně, zodpovědně a pečlivě.
POŽADUJEME: Zkušenost s vyhodnocováním dat, prodejními a plánovacími systémy, analytické myšlení. Zkušenosti se zodpovědností za širší portfolio produktů. Schopnost tvorby inspirativního obsahu všeho druhu. Zkušenost s vyhledávání informací na internetu. Strategické a obchodní myšlení. Výborné vyjadřovací schopnosti a bezchybný pravopis. Zkušenost s copywritingem a tvorbou contentu výhodou. Znalost SEO principů výhodou. Znalost angličtiny na úrovni B1/B2.
NÁPLŇ PRÁCE: Vylepšení produktových informací o knihách. Psaní článků s knižní tématikou. Monitoring a vyhodnocování aktivit konkurence, návrhy a realizace následných opatření. Správa duplicitních titulů a jejich správná katalogizace. Tvorba cenové strategie produktů. Podpora prodeje produktových skupin. Příprava dat a analýzy prodejů. Spolupráce s oddělením nákupu, marketingu a IT. Registrace na komunitní weby a sdílení příspěvků.
NABÍZÍME: Co můžeme nabídnout: Přátelské prostředí odpovídající rodinné firmě do 50 zaměstnanců. Zázemí stabilní společnosti s dynamickým rozvojem. Mzdové ohodnocení (v závislosti na praxi a vzdělání). Firemní benefity - příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, sleva na prodávaný sortiment, vánoční prémie. Pružnou pracovní dobu a možnost občasné práce z domova. Slevy na prodávaný sortiment, občerstvení na pracovišti, stravenky, pružná pracovní doba.
- Co říct závěrem? Hledáme kolegu/kolegyni na plný úvazek s nástupem co nejdříve, případně podle vašich možností. Výběrové řízení bude probíhat ve 2 kolech.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu: jobs@libris.to Výběrové řízení bude probíhat ve 2 kolech. Pokud chcete být naší novou posilou právě vy, neváhejte a zašlete nám váš životopis a motivační dopis.

Kontakt na zaměstnavatele

Libristo Media s.r.o.
Eva Kavinová
jobs@libris.to


Poslední změna: před 1 měsícem