Produktoví manažeři (Valašské Meziříčí)

Snowfeet s.r.o. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Produktoví manažeři". Nástupní mzda je 35 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Produktoví manažeři
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
35 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Snowfeet s.r.o. 01
Náměstí 90/23
75701

Další informace o volném místu

PRODUKTOVÍ MANAŽEŘI
Hledáme kreativního a pracovitého Product Manažera. Začínáme se kromě lyží rozšiřovat do dalších segmentů - travel/outdoor oblečení. Budete mít na starost kompletní proces vývoje nových produktů, zadávání a kontrola vzorků, objednávání výroby materiálu/produktů, komunikaci s dodavateli a poptávání nových dodavatelů.
Tak neváhejte a přijďte s námi sdílet nadšení pro společně strávený čas v práci, která nás baví!
POŽADUJEME: angličtina na úrovni B2 - C1, zkušenosti nebo ochota naučit se pracovat
s programy pro grafickou tvorbu a 3D modelování, cit pro design a módu, proaktivní přístup, spolehlivost, samostatnost, multi-tasking, schopnost dotahovat práci do konce, odolnot vůči stresu, vítáme pouze kandidáty na dlouhodobou spolupráci, předchozí zkušenosti v nákupu nebo výrobě výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: vývoj, navrhování, design nových produktů a oblečení v oblasti travel/outdoor,
výběr materiálů a dalších detailů produktu, kontrola předvýrobních vzorků - měření, kontrola materiálu, kvality atd., hledání výrobců a dodavatelů, komunikace jak v angličtině, tak v češtině,
v případě schopnosti i grafická tvorba a 3D modelování, řízení a plánování výroby našich dodavatelů, kontrola skladu, komunikace s našimi dodavateli jak českými, tak i zahraničními,
odpovědnost za nákup materiálu a zajištění včasného dodání, hledání a poptávání nových, lepších dodavatelů.
NABÍZÍME: smlouva na HPP, plat 35-45 000 Kč/měsíc (v závislosti na výsledcích, dovednostech a zkušenostech), kariérní růst, možnost samostatné práce, flexibilní pracovní doba, přátelská atmosféra, ZERO bullshit prostředí, perspektiva dlouhodobé spolupráce, upřímné pracovní prostředí otevřené novým nápadům a inovacím, kanceláře v centru Valašského Meziříčí, 3 min. chůze od autobusového nádraží, nástup možný ihned.
Dále nabízíme: flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, rozjezd zcela nového projektu.
PRVNÍ KONTAKT: životopis nám prosím zašlete e-mailem na hello@snowfeetstore.com
ov. 19.7.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 10 měsíci