Prodavači/floristé (Vsetín)

FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Prodavači/floristé". Nástupní mzda je 32 000 – 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Prodavači/floristé
Obor(y):
Zemědělství a lesnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
32 000 – 38 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. 01
Jasenická 311
75501

Další informace o volném místu

PRODAVAČI/FLORISTÉ
Do květinářství hledáme nového kolegu/novou kolegyni s kreativním cítěním a láskou ke květinám. Vyučení a praxe v oboru není podmínkou - uchazeče/ky si rádi sami zaškolíme. Důležité je, aby měli/y uchazeči/ky vztah ke květinám a práce s květinami byla pro ně koníčkem.
POŽADUJEME: minimální střední odborné vzdělání s výučním listem, zodpovědný přístup s chutí se učit novým věcem a stále se rozvíjet, samostatnost, kreativní myšlení, schopnost jednat s lidmi, základní znalost PC.
Co Vás u nás čeká: přátelské prostředí, ve kterém se můžete stále učit a zdokonalovat ve vazbě a aranžmá. Sledujeme nejnovější trendy ve floristice a rádi Vám je předáme, ale zájem čekáme
i od Vás. Každodenní kontakt se zákazníky. Stereotyp u nás nenajdete - vždy je co dělat a v čem se posouvat.
NABÍZÍME: výrazné výkonnostní prémie podle výsledků, v případě splnění limitu tržeb obdržíte procenta z tržeb, při plnění odpisů řezaných i hrnkových květin, soutěže na větší svátky (odměny dle výsledků prodejny), prémie nemají ohraničený strop. Dále nabízíme věrnostní prémie, 30 % slevu na veškerý sortiment, roční příspěvek na dovolenou až do výše 10 000 Kč, příspěvek na dopravu (v případě, že dojíždíte).
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 605 078 810 v po-pá, v době od 7:00-15:00 hodin nebo
e-mailem na florcentrum@florcentrum.cz
ov. 20.3.2023

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem