Pracovník/ce v sociálních službách - osobní asistence - PP zkrácený (Vsetín)

NADĚJE nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Pracovník/ce v sociálních službách - osobní asistence - PP zkrácený". Nástupní mzda je 20 000 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách - osobní asistence - PP zkrácený
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
20 000 – 25 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
NADĚJE 02
Rokytnice 327
75501

Další informace o volném místu

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍ SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENCE - PP ZKRÁCENÝ
PRACOVNÍ ÚVAZEK: Hlavní pracovní poměr zkrácený, 20 nebo 30 hodin týdně.
NÁSTUP: Dohodou, ideálně od 1.1.2023.
POŽADUJEME: Co budete potřebovat za zkušenosti, dovednosti a vlastnosti? Chuť učit se novým věcem, optimistický postoj k životu, smysl pro zodpovědnost. Schopnost otevřeně komunikovat a předávat důležité informace do týmu. Být časově flexibilní. Soulad s posláním NADĚJE, morální kredit a orientace na hodnoty. Respektující přístup k lidem s orientací na přiměřenou podporu a integraci. Min. SŠ vzdělání (150ti hod. rekvalifikaci lze doplnit do nejpozději 1,5 roku po nástupu). Zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem není podmínkou, ale výhodou. Aktivní řidič sk. B (výhodou), uživatelskou dovednost na PC; Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost (dobrá fyzická NÁPLŇ PRÁCE:
Osobní asistence je terénní služba, která přichází za člověkem do jeho domácnosti, zaměstnání, na běžná místa. Je poskytována na území obce s rozšířenou působností Vsetín (bývalý okres Vsetín). Poskytuje asistenci dospívajícím a dospělým lidem s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením. Pomáháme jim zvládat nároky běžného života - hlavně v těchto oblastech: pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, pomoc při zajištění stravy, podpora při vytváření sociálních a společenských kontaktů, pomoc při zajištění chodu domácnosti, pomoc při vyřizování běžných záležitostí.
NABÍZÍME: 6 týdnů dovolené, 2x v roce odměny, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání a pravidelné supervize.
PRVNÍ KONTAKT: Důležité informace na závěr: Přihláška do výběrového řízení se zasílá na e-mail jitka.nemcova@nadeje.cz a musí obsahovat: 1) Strukturovaný životopis prokazující naplnění kvalifikačních požadavků. 2) Motivační dopis v rozsahu 1 strana A4.
KONTAKTNÍ OSOBA: Paní Bc. Jitka Němcová, DiS., tel.: 775 889 667 (v době od 9:00 do 15:00 hod.), nebo emailem na adresu: jitka.nemcova@nadeje.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem