Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář - HPP / PP zkrácený (Vsetín)

NADĚJE nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář - HPP / PP zkrácený". Nástupní mzda je od 27 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář - HPP / PP zkrácený
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 27 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
NADĚJE 06
Pod Žamboškou 1164
75501

Další informace o volném místu

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - DENNÍ STACIONÁŘ - HPP / PP ZKRÁCENÝ
Baví vás pomáhat ostatním? Chcete dělat něco, co má skutečně smysl? Máte chuť pracovat s lidmi, kteří vaši pomoc potřebují a zároveň i ocení? Jako pracovník v sociálních službách v denním stacionáři pro lidi s hendikepem ve Vsetíně to najdete.
Otvíráme novou službu a sestavujeme tým spolupracovníků, kterým jde o kvalitní a smysluplnou práci pro druhé.
PRACOVNÍ POMĚR: Nabízíme celý úvazek na HPP (po dohodě i případně mírně zkrácený úvazek), nástup nejpozději 16. 1. 2023, nebo červen 2023.
POŽADUJEME: Co budete potřebovat za zkušenosti, dovednosti a vlastnosti? Chuť učit se novým věcem, optimistický postoj k životu, smysl pro zodpovědnost. Schopnost otevřeně komunikovat, úzce spolupracovat v týmu a hledat společně řešení. Soulad s posláním NADĚJE, morální kredit a orientace na hodnoty, být schopni nadhledu a zvládnout občas zátěžovou situaci. Respektující přístup k lidem s orientací na přiměřenou podporu a integraci. Min. SŠ vzdělání (150ti hod. rekvalifikaci lze doplnit do nejpozději 1,5 roku po nástupu). Zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem není podmínkou, ale výhodou. Aktivní řidič sk. B (výhodou), uživatelskou dovednost na PC. Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.
NÁPLŇ PRÁCE: Pomáháme mladým dospělým a dospělým lidem s chováním náročným na péči ve spojení s autismem, mentálním nebo kombinovaným postižením zvládat nároky každodenního života, udržujeme a rozvíjíme jejich dovednosti. Pomáháme tím také rodinám v péči o jejich blízké, které je nemohou nechat bez pomoci jiného člověka. Denní stacionář je ambulantní sociální služba (ve Vsetíně - Rybnících), kam lidé s kombinovaným postižením dochází ve všední dny, od 7 do 15 hod. Kromě pomoci se základními potřebami, usilujeme o pestrou nabídku aktivit - jsme asistentem a průvodcem dnem klienta služby.
NABÍZÍME: 6 týdnů dovolené, 2x v roce odměny, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání a pravidelné supervize.
PRVNÍ KONTAKT: Důležité informace na závěr: Přihláška do výběrového řízení se zasílá na e-mail jitka.nemcova@nadeje.cz (nejpozději do 31. 10. 2022) a musí obsahovat: 1) Strukturovaný životopis prokazující naplnění kvalifikačních požadavků. 2) Písemné zpracování úvahy v rozsahu 1 strana A4 na téma: Co můžu předat týmu a službě (klientům), co očekávám od týmu (co je pro mne důležité).
Dokumenty v elektronické podobě prosíme uložit takto: příjmení CV, příjmení ÚVAHA. Do předmětu mailu zadat: "výběrové řízení PSS stacionář". Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru a případně absolvují náhled do služby.
KONTAKTNÍ OSOBA: Paní Bc. Jitka Němcová, DiS., tel.: 775 889 667 (v době od 9:00 do 15:00 hod.), nebo emailem na adresu: jitka.nemcova@nadeje.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem