Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář - HPP (Vsetín)

NADĚJE nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář - HPP". Nástupní mzda je od 24 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář - HPP
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 24 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
NADĚJE 01
MUDr. Františka Sovy 61
75501

775 889 667

Další informace o volném místu

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - DENNÍ STACIONÁŘ - HPP
Možnost prodloužení pracovního poměru.
POŽADUJEME: Vzdělání min. střední odborné s výučním listem, odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. (možno doplnit po nástupu rekvalifikací); zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem; ŘP sk. B - aktivní řidič; uživatelská práce na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; trestní bezúhonnost; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování; Nesplnění některého z kvalifikačních kritérií uchazeče automaticky nediskvalifikuje, (mimo trestní bezúhonnosti).
NÁPLŇ PRÁCE: Pomoc klientovi při zvládání péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, podpora soběstačnosti klienta, podpora při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů klienta, výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů.
NABÍZÍME: 6 týdnů dovolené, pololetní a koncoroční odměny, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání a další benefity.
PRVNÍ KONTAKT: Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis e-mailem na: jitka.nemcova@nadeje.cz, elektronicky uložit jako příjmení uchazeče CV, příjmení uchazeče MD. V dalším kole budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru a případně absolvují jednodenní náhled do služby. Telefonicky se můžete obracet na paní Bc. Jitku Němcovou, DiS., v době od 9:00 do 15:00 tel.: 775 889 667

Kontakt na zaměstnavatele

NADĚJE 01
Bc. Jitka Němcová, DiS.
775 889 667
jitka.nemcova@nadeje.cz


Poslední změna: před 2 měsíci