Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář - DPP/DPČ (Rožnov pod Radhoštěm)

NADĚJE nabízí v obci Rožnov pod Radhoštěm volnou pracovní pozici "Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář - DPP/DPČ". Nástupní mzda je od 135 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář - DPP/DPČ
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Rožnov pod Radhoštěm
Mzda:
od 135 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
NADĚJE 05
Ostravská 1389
75661

775 889 667

Další informace o volném místu

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - DENNÍ STACIONÁŘ - PP zkrácený
Možnost prodloužení pracovního poměru.
POŽADUJEME: Vzdělání min. SŠ (výuční list, maturita), odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. (možno doplnit po nástupu rekvalifikací); zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem (výhodou); soulad s posláním NADĚJE, respektující přístup k lidem, orientace na podporu a integraci; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práce; uživatelskou dovednost na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; ŘP sk. B - aktivní řidič (výhodou); trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.
NÁPLŇ PRÁCE: Pomáháme dospělým lidem s chováním náročným na péči ve spojení s autismem, mentálním nebo kombinovaným postižením v oblastech: zvládání péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, soběstačnosti, podpora při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů, výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů.
NABÍZÍME: 2x ročně odměny, příspěvek na stravování, další vzdělávání a supervize.
PRVNÍ KONTAKT: Uchazeči zašlou strukturovaný životopis a motivační dopis (v rozsahu 1 A4) e-mailem na: jitka.nemcova@nadeje.cz (nejpozději do 30. 11. 2021). Dokumenty v elektronické podobě prosíme uložit takto: příjmení CV, příjmení MD. Do předmětu mailu zadat: "výběrové řízení PSS RpR". V dalším kole budou vybraní uchazeči pozváni k pohovoru, dále někteří kandidáti absolvují jednodenní náhled do služby. Telefonicky se můžete obracet na paní Bc. Jitku Němcovou, DiS., v době od 9:00 do 15:00 tel.: 775 889 667

Kontakt na zaměstnavatele

NADĚJE 05
Bc. Jitka Němcová, DiS.
775 889 667
jitka.nemcova@nadeje.cz


Poslední změna: před 2 měsíci