Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář (Rožnov pod Radhoštěm)

NADĚJE nabízí v obci Rožnov pod Radhoštěm volnou pracovní pozici "Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář". Nástupní mzda je 27 500 – 30 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Rožnov pod Radhoštěm
Mzda:
27 500 – 30 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
NADĚJE 05
Ostravská 1389
75661

Další informace o volném místu

Možnost prodloužení pracovního poměru.
Požadujeme: Chuť učit se novým věcem, optimistický postoj k životu, smysl pro zodpovědnost. Schopnost otevřeně komunikovat, úzce spolupracovat v týmu a hledat společně řešení. Soulad s posláním NADĚJE, morální kredit a orientace na hodnoty, být schopni nadhledu a zvládnout občas zátěžovou situaci. Respektující přístup k dospělým lidem s hendikepem s orientací na přiměřenou podporu a integraci. Min. SŠ vzdělání (150ti hod. rekvalifikaci lze doplnit do nejpozději 1,5 roku po nástupu). Zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem není podmínkou, ale výhodou. Aktivní řidič sk. B, uživatelskou dovednost na PC. Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Informace k náplni práce: Pomáháme mladým dospívajícím a dospělým lidem s chováním náročným na péči ve spojení s autismem, mentálním nebo kombinovaným postižením zvládat nároky každodenního života, udržujeme a rozvíjíme jejich dovednosti. Pomáháme tím také rodinám v péči o jejich blízké, které je nemohou nechat bez pomoci jiného člověka.
Denní stacionář je ambulantní sociální služba, kam klienti služby dochází ve všední dny, od 7 do 15 hod. Kromě pomoci se základními potřebami, usilujeme o pestrou nabídku aktivit - jsme asistentem a průvodcem dnem klienta služby.
Nabízíme: 6 týdnů dovolené, 2x ročně odměny, stravenkový paušál, intenzivní další vzdělávání a supervize.
Přihláška do výběrového řízení se zasílá na e-mail jitka.nemcova@nadeje.cz (nejpozději do 15. 9. 2023) a musí obsahovat:
1) Strukturovaný životopis prokazující naplnění kvalifikačních požadavků.
2) Písemné zpracování úvahy v rozsahu 1 strana A4 na téma: Co můžu předat týmu a službě (klientům), co očekávám od týmu (co je pro mne důležité).
Dokumenty v elektronické podobě prosíme uložit takto: příjmení CV, příjmení ÚVAHA. Do předmětu mailu zadat: "výběrové řízení PSS stacionář".
Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru a případně absolvují náhled do služby.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny