Pracovník/ce v oblasti životního prostředí (Vsetín)

AB Solartrip s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Pracovník/ce v oblasti životního prostředí". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce v oblasti životního prostředí
Obor(y):
Obrana a ochrana , Věda a výzkum , Výchova a vzdělávání
Obec:
Vsetín
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
AB Solartrip s.r.o.
Jiráskova 701
75501

Další informace o volném místu

PRACOVNÍK/CE V OBLASTI ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
AB Solartrip s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici pracovník v oblasti životního prostředí.
Hledáme pracovníka na pozici - pracovník v oblasti životního prostředí - pro menší dynamicky se rozvíjející firmu zabývající se energetickou problematikou a životním prostředí.

POŽADUJEME: Vysokoškolské nebo středoškolské nejlépe v oblasti životní prostředí, chemického nebo průmyslového odvětví aj. Výborná znalost českého jazyka. Zkušenosti na podobné pozici; komplexní myšlení; flexibilitu; pokročilé znalosti MS Office;
NÁPLŇ PRÁCE: činnosti v oblasti životního prostředí, zpracování studií, podkladů, odborných posudků, problematika ISO 14001 atd.
NABÍZÍME: Náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti; platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů.
DALŠÍ BENEFITY: Bonusy/prémie. Auto i pro soukromé účely. Manažerský motivační program. Mobilní telefon, notebook. Stravenky/příspěvek na stravování. Vzdělávací kurzy, školení. Občerstvení na pracovišti. Možnost občasné práce z domova. Firemní akce. Vlastní organizace náplně práce.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz
Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a krátký motivační dopis. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní pohovor.
Ov.tel.: 5.9.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny