Pracovník pro Pracovník pro fundraising a PR - pobočka Vsetín a Rožnov p. R. (Vsetín)

NADĚJE nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Pracovník pro Pracovník pro fundraising a PR - pobočka Vsetín a Rožnov p. R.". Nástupní mzda je 29 500 – 34 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník pro Pracovník pro fundraising a PR - pobočka Vsetín a Rožnov p. R.
Obor(y):
Administrativa , Management , Zdravotnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
29 500 – 34 500 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
NADĚJE 02
Rokytnice 327
75501

Další informace o volném místu

Požadujeme: Vzdělání minimálně SŠ s maturitou, nejlépe VŠ vzdělání; soulad s posláním NADĚJE; vysokou míru kreativity, chuť potkávat nové lidi a navázat s dárci rovnocenný vztah; vynikající komunikační schopnosti, skvělé vyjednávací a prezentační schopnosti, umět plánovat a koordinovat aktivity, nezaleknout se operativy, dotahovat věci do konce; velmi dobrou uživatelskou znalost práce s PC; ŘP sk. B - aktivní řidič; trestní bezúhonnost; praxi v oboru a znalost prostředí sociálních služeb výhodou.
Náplň práce: Péče o stávající firemní a individuální dárce, vyhledávání nových fundraisingových příležitostí, spolupráce s projektovým manažerem, spolupráce na strategickém řízení dvou poboček, realizace veřejných sbírek, benefičních akcí, PR akcí, správa aktualit na webu a na sociálních sítích.
Nabízíme: Významnou roli v zaběhlé organizaci; možnost smysluplné práce a pomoci dobré věci;
prostor pro samostatnou práci, seberealizaci a kreativitu; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - s možností prodloužení po dobu zástupu za mateřskou a rodičovskou dovolenou, 5 týdnů dovolené, 2x ročně odměny, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání, práce v rámci home office, pružnou pracovní dobu, služební tel. a NTB.
Přihláška do výběrového řízení se zasílá do 9. 12. 2022 na e-mail jitka.nemcova@nadeje.cz a musí obsahovat:
1. Strukturovaný životopis prokazující naplnění kvalifikačních požadavků;
2. Motivační dopis v rozsahu 1 strana A4.
Dokumenty v elektronické podobě uložit takto: příjmení CV, příjmení MD. Do předmětu mailu zadat: VŘ FR a PR. Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny