Pracovníci ve výrobě dveří * (Lačnov)

Weekamp Doors s.r.o. nabízí v obci Lačnov volnou pracovní pozici "Pracovníci ve výrobě dveří *". Nástupní mzda je 29 000 – 34 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovníci ve výrobě dveří *
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Lačnov
Mzda:
29 000 – 34 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Weekamp Doors s.r.o.
75612

Další informace o volném místu

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ DVEŘÍ *

Společnost Weekamp Doors hledá do svého kolektivu nové kolegy a kolegyně na různé pozice ve výrobě (operátor/ka výroby, řidič VZV, pomocné práce).
Jsme mezinárodní společnost s více než 19 - letou tradicí vyrábějící dřevěné dveře a okna určené pro evropský trh. Řadíme se mezi přední zaměstnavatele Valašskoklobucka a Hornolidečska. Právě u nás získáte stabilní zaměstnání, nadstandartní benefity a práci s tak krásným materiálem jako je dřevo.
Pokud nemáte žádné zkušenosti či vzdělání v oboru, vůbec to nevadí. Naučíme Vás vše potřebné! Nemusíte se tak ničeho bát.

POŽADUJEME: Aktivní přístup k práci, hlavně chuť pracovat a učit se
Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE: výroba dřevěných dveří
NABÍZÍME: Práci v 1 nebo 2-směnném provozu, perspektivní a stabilní práci u zahraniční firmy, odpovídající mzdové podmínky, možnost kariérního růstu, dále nabízíme 13. mzda, PLNĚ HRAZENÉ STRAVNÉ (závodní jídelna / stravenky), příspěvek na dopravu 3 Kč / km, INFLAČNÍ BONUS 2 000 Kč každý měsíc, příplatek za práci přesčas 50 %, zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaši rodinu, právní poradenství, poukázky na masáž, do drogerie, akce, večírky, firemní oblečení, obuv

PRVNÍ KONTAKT: osobně v sídle firmy denně 8:00 - 15:00 nebo telefonicky v době 8:00 - 15:00 Ing. Dominika Baklíková na čísle 601 130 900, popř. e-mailem d.baklikova@weekamp-doors.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny