Pracovníci ve výrobě dveří * (Lačnov)

Weekamp Doors s.r.o. nabízí v obci Lačnov volnou pracovní pozici "Pracovníci ve výrobě dveří *". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovníci ve výrobě dveří *
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Lačnov
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Weekamp Doors s.r.o.
75612

Další informace o volném místu

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ DVEŘÍ *

POŽADUJEME: aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, chuť učit se, praxe výhodou - ne podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Výroba dřevěných dveří
NABÍZÍME: Perspektivní Mezinárodní společnost Weekamp Doors s.r.o. s téměř 19-letou historií hledá do výroby muže i ženy na různé pozice ve výrobě.
Voní Vám dřevo? Chcete spoluvytvářet výrobky, které budou zdobit tisíce domácností. Rozšiřujeme výrobu, staňte se součástí našeho týmu a stabilní práce v blízkosti Vašeho bydliště!
Vše Vás naučíme, podpoříme Vás nejen v začátcích. Práce ve 2-směnném provozu, perspektivní a stabilní práci u zahraniční firmy, odpovídající mzdové podmínky, možnost kariérního růstu, benefity (13. mzda, plně hrazené stravné, INFLAČNÍ BONUS 1 500,-kč KAŽDÝ MĚSÍC, příspěvek na dopravu, zvýhodněné mobilní tarify, právní poradenství, poukázky na masáž, do drogerie, akce, večírky)
Firemní oblečení, obuv
Příplatek za práci přesčas 50 %
PRVNÍ KONTAKT: osobně v sídle firmy denně 8:00 - 15:00 nebo telefonicky v době 8:00 - 15:00 Ing. Dominika Baklíková na čísle 601 130 900, popř. e-mailem d.baklikova@weekamp-doors.cz
Ov.e.: 3.2.2023

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: předevčírem