Pracovníci v sociálních službách - sociálně terapeutická dílna (ambulantní služba) (Vsetín)

NADĚJE nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Pracovníci v sociálních službách - sociálně terapeutická dílna (ambulantní služba)". Nástupní mzda je od 19 875 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovníci v sociálních službách - sociálně terapeutická dílna (ambulantní služba)
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 19 875 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
NADĚJE 02
Rokytnice 327
75501

Další informace o volném místu

Možnost prodloužení pracovního poměru, doplnit si kvalifikaci 150 hod. kurzem.

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÁ DÍLNA (AMBULANTNÍ SLUŽBA)

Možnost prodloužení pracovního poměru, doplnit si kvalifikaci 150 hod. kurzem.

POŽADUJEME: vzdělání min středoškolské s maturitou; výhodou zkušenost práce s lidmi s mentálním postižením a ŘP sk. B - aktivní řidič; soulad s posláním NADĚJE; respektující přístup k lidem, orientace na podporu a integraci; dobrou dovednost práce na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; trestní bezúhonnost; chuť učit se novým věcem, optimistický postoj k životu, smysl pro zodpovědnost, schopnost otevřeně komunikovat, úzce spolupracovat v týmu a hledat společně řešení; odolnost vůči stresu, dobrou organizaci práce.
NÁPLŇ PRÁCE: Pomáháme lidem se zdravotním postižením udržovat a rozvíjet pracovní dovednosti. Usilujeme o možné uplatnění v placeném zaměstnání a jejich samostatnější fungování v životě. Sociálně terapeutické dílna je ambulantní sociální služba (na adrese Vsetín, Rokytnice 327), kde lidé s mentálním postižením trénují pracovní dovednosti v těchto pracovních programech: výtvarník, hospodář, řemeslník a program celoživotního vzdělávání.
Aktivity v dílně s klienty služby: nakupujeme, vaříme, hospodaříme s financemi, uklízíme, pracujeme na zahradě, staráme se o zvířata, pracujeme se dřevem, renovujeme starý nábytek, čalouníme, učíme se pracovat s nářadím, učíme se nové výtvarné techniky, šijeme, tiskneme grafiku, dále se vzděláváme, hledáme brigádu/práci, připravujeme se na pracovní pohovor a placenou práci.
NABÍZÍME: 30 dní dovolené, odměny, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání, supervize
PRVNÍ KONTAKT: Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis (nejpozději do 31. 5.) e-mailem na: jitka.nemcova@nadeje.cz, elektronicky uložit jako příjmení uchazeče CV, příjmení uchazeče MD. V dalším kole budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru. Dále pak možné info paní Jitka Němcová, tel.: 775 889 667 v pracovní dny 9:00 - 14:00 hod

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem