Operátoři výroby * (Valašské Meziříčí)

PWO Czech Republic a.s. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Operátoři výroby *". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Operátoři výroby *
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
od 22 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
PWO Czech Republic a.s.
Palackého 1261
75701

Další informace o volném místu

OPERÁTOŘI VÝROBY *
POŽADUJEME: manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost, ochotu pracovat v nepřetržitém nebo třísměnném provozu, ochotu se zapracovat a chodit pravidelně na směny, praxe v oblasti automotive velkou výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha malé montážní linky, kontrola a ukládání vyrobených dílů. Práce je ve třísměnném, příp. nepřetržítém provozu
NABÍZÍME: 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní pojištění / doplňkové penzijní spoření, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, nadstandartní příplatky za směnnost a práci o víkendech, příspěvek na stravování, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí pro zaměstnance a jejich rodiny, úhrada očkování proti chřipce, benefitní karta, zvýhodněné telefonní tarify, roční odměny (bonus)
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 9:00-15:00 hodin na čísle 735 766 048 nebo
e-mailem na prace@pwo.cz
ZRUŠENO: Na žádost zaměstnavatele dne 9.2.2022

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny