Operátoři Call centra / Specialisté kontaktního centra (vhodné i pro OZP) (Valašské Meziříčí)

PARADIGMA Call Centrum, s.r.o. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Operátoři Call centra / Specialisté kontaktního centra (vhodné i pro OZP)". Nástupní mzda je 19 000 – 24 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Operátoři Call centra / Specialisté kontaktního centra (vhodné i pro OZP)
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
19 000 – 24 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
PARADIGMA Call Centrum, s.r.o. 01
Křižná 250
75701

800 604 406

Další informace o volném místu

POŽADUJEME: přirozeně komunikativního člověka, s otevřeným přístupem, všeobecným přehledem, který je flexibilní, má znalost PC na uživatelské úrovni - Word, Excel, Internet (e-mail, www), ovládá český jazyk a pokud umí i Anglický jazyk, je to jenom výhodou - máme i zahraniční projekty.
NÁPLŇ PRÁCE: telefonická komunikace se stávajícími zákazníky - poradenství. Představení produktů s cílem zvolit nejvhodnější řešení. Podpora prodeje pro stávající zákazníky. Řešení požadavků zákazníků
NABÍZÍME: osobní a kariérní růst každého zaměstnance (nabízíme možnost naučit se efektivně komunikovat, argumentovat - využití v každodenním životě). Motivující finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům. Soulad pracovního a osobního života: flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova (Home office), pracovní doba PO-PÁ od 8.00 - 18.00hod. Možnost i zkráceného úvazku na 6 hod./denně. Příjemné a útulné pracovní prostředí (atraktivní nové prostory, rodinná atmosféra, veselý kolektiv, zábavné teambuildingy, společné snídaně, ovocný den každou středu, motivační soutěže - Ocenění nejlepších zaměstnanců). Použití nejmodernějších technologií. Uplatnění vlastních nápadů a kreativity.
PRVNÍ KONTAKT: p. Marcela Krupová, HR manager, tel. 725 956 100 nebo 0800 604 406,
e-mail: m.krupova@paradigmacc.sk

Kontakt na zaměstnavatele

PARADIGMA Call Centrum, s.r.o. 01
Marcela Krupová
HR manager
800 604 406
m.krupova@paradigmacc.sk


Poslední změna: před 1 měsícem