Odborní prodejci (Valašské Meziříčí)

NÁBYTEK MIKULEC s.r.o. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Odborní prodejci". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborní prodejci
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
NÁBYTEK MIKULEC s.r.o.
Kolaříkova 1364
75701

Další informace o volném místu

ODBORNÍ PRODEJCI
POŽADUJEME: profesionální a příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci, samostatnost, komunikativnost a trestní bezúhonnost. Výhodou bude vaše zkušenost s prodejem zboží a případně práce s účetním programem Pohoda. Ideální bude uchazeč se zájmem o bytový design a aktuální trendy v bydlení.
NÁPLŇ PRÁCE: prodej značkových a kvalitních českých sedacích souprav a nábytku, obsluha zákazníků na prodejně, cenové nabídky, konfigurace sedaček v programu, uzavírání objednávek, fakturace, objednávání u výrobců, obsluha internetového obchodu, sledování stavu objednávek a příprava podkladů pro expedici.
NABÍZÍME: zajímavé platové ohodnocení a benefity - plně hrazené stravenky v hodnotě 150 Kč, příspěvek na penzijní spoření 1000 Kč/měs., příspěvek na rekreaci (dovolenou) 12000 Kč/rok, zaměstnanecké slevy. Do prodejních dovedností a znalostí sortimentu vás postupně zaškolíme. Pracovní doba: po-pá od 8:00-16:30 hodin (případně dle individuální dohody).
PRVNÍ KONTAKT: nabídky prosím zasílejte ve formě životopisu a motivačního dopisu, a to výhradně na e-mailovou adresu: prace@nabytekmikulec.cz
Výběr vhodného uchazeče bude dvoukolový. V prvním kole vám pošleme dotazník a do druhého kola si pozveme vybrané uchazeče na osobní pohovor k nám na prodejnu. Předpokládaný termín přelom listopadu a prosince. Požadujeme nástup od ledna 2023. Pracovní smlouva je na jeden rok s možnost následného prodloužení na dobu neurčitou.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny