Obráběči CNC hloubení (Rožnov pod Radhoštěm)

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o. nabízí v obci Rožnov pod Radhoštěm volnou pracovní pozici "Obráběči CNC hloubení". Nástupní mzda je 26 000 – 33 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obráběči CNC hloubení
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Rožnov pod Radhoštěm
Mzda:
26 000 – 33 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
1. máje 2631
75661

Další informace o volném místu

OBRÁBĚČI CNC HLOUBENÍ
POŽADUJEME: Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Střední odborné vzdělání s vyučením (nebo s vyučením i maturitou) v oboru obráběč kovů, případně mechanik seřizovač CNC strojů. Znalost čtení strojírenských výkresů. Aktivní a zodpovědný přístup při výkonu činností. Velkou výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici (min. 2 roky).
NÁPLŇ PRÁCE: Provádění elektroerozivního hloubení tvarových dílů, razníků, elektrod, průtlačnic a složitých průchozích profilů dle připraveného programu a výkresové dokumentace.
NABÍZÍME: Nabízíme Vám zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci ve dvousměnném provozu (8 hodinové směny, po-pá), prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays. Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi. Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na adresu: h.cabova@ronas.eu
ov.28.2.22

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 7 měsíci