Obchdník/ce (Jablůnka)

HAJDIK a.s. nabízí v obci Jablůnka volnou pracovní pozici "Obchdník/ce". Nástupní mzda je od 33 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchdník/ce
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Jablůnka
Mzda:
od 33 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
HAJDIK a.s.
75623

731 106 888

Další informace o volném místu

OBCHODNÍK/CE
NÁPLŇ PRÁCE: Co budeš mít na starost? - Vyhledávání nových zákazníků. - Udržovat s nimi vztah, řešit jejich požadavky a vést obchodní schůzky. - Připravovat podklady pro obchodní jednání. - Spolupracovat při vývoji nových projektů. - Spolupracovat při nápravných a preventivních opatřeních. - Vést agendu a všechny obchodní případy v CRM. - Zajišťovat pravidelný reporting. - Účastnit se na tuzemských i zahraničních veletrzích.
POŽADUJEME: Čím se musíš blýsknout? - SŠ/VŠ ekonomického/technického směru. - Angličtinou na komunikativní úrovni. - Zkušeností s obchodní nebo administrativní pozicí ve výrobní firmě alespoň 2 roky. - Výhodou ti bude znalost v oblasti automotive. - Oceníme i znalost NJ, systému HeO a dobrou orientaci ve výkresech.
NABÍZÍME: Příspěvek na dopravu 2 Kč/km na cestu do práce i z práce. Pružná pracovní doba. Finanční příspěvek až 8 000 Kč ročně na zpestření volného času, příspěvek na stravování, 55 kč/den, jazyková výuka přímo v pracovní době, mobil a notebook (i k osobním účelům). Zvýhodněný mobilní tarif. Kariérní růst, příspěvek na penzijní připojištění. Bonus za nového kolegu až 15 000,- Kč.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu: marketa.peredarjuk@hajdik.com; nebo telefonicky, paní Mgr. Markéta Peredarjuk, tel.: 731 106 888
ov. 24.6.

Kontakt na zaměstnavatele

HAJDIK a.s.
Mgr. Markéta Peredarjuk
731 106 888
marketa.peredarjuk@hajdik.com


Poslední změna: před 1 měsícem