Mzdový/á účetní (Valašské Meziříčí)

MP Krásno, a.s. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Mzdový/á účetní". Nástupní mzda je 26 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mzdový/á účetní
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
26 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
MP Krásno, a.s.
Hranická 430/34
75701

571855282

Další informace o volném místu

Nástup dohodou, možnost prodloužení doby určité.
Požadujeme : SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru; znalost v oblasti mzdového účetnictví; praxe na pozici mzdová účetní 2 let (velmi dobrá orientace v oblasti pracovního práva, sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění a problematice daní); ochota se vzdělávat; znalost PC, MS Office; znalost mzdového systému SAP HR výhodou; schopnost komunikovat s kolegy na pracovišti, být týmový, ale současně svou práci vykonávat aktivně a individuálně.
Nabízíme: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí;odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; pravodelná školení hrazená zaměstnavatelem; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.

Kontakt na zaměstnavatele

MP Krásno, a.s.
Jolana Zbranková
571855282
prace@krasno.cz


Poslední změna: před 2 týdny