Mzdová/ý účetní (Leskovec)

Sodecia Safety & Interiors Leskovec, s.r.o. nabízí v obci Leskovec volnou pracovní pozici "Mzdová/ý účetní". Nástupní mzda je od 29 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mzdová/ý účetní
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Leskovec
Mzda:
od 29 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Sodecia Safety & Interiors Leskovec, s.r.o.
75611

571 425 665

Další informace o volném místu

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, minimálně 3 letá zkušenost na stejné pozici. Výhodou znalost mzdového KS systému a docházkového Ron systému. Pečlivost a přesnost. Schopnost samostatně si organizovat čas. Dobrá znalost práce v Excelu. Výhodou znalost Anglického jazyku.
NÁPLŇ PRÁCE:Co vás čeká: Komplexní zpracování mzdového účetnictví (výpočet daní, sociálního a zdravotního pojištění a dalších nutných údajů, včetně nemocenských a překážek v práci). Správa docházkového systému. Zpracování exekucí, insolvencí a jiných srážek. Vydávání potvrzení o dosaženém příjmu. Roční zúčtování daně z příjmu. Sledování legislativních změn. Reporting.
NABÍZÍME: Práci nadnárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě. Příspěvek na penzijní připojištění + příspěvek na dopravu. Zajištění závodního stravování nebo možnost stravenek, firemní akce, atd.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Pechalová Adéla, tel.: 571 425 665, nebo emailem na adresu: adela.pechalova@sodecia.com
Ov.email: 4.1.

Kontakt na zaměstnavatele

Sodecia Safety & Interiors Leskovec, s.r.o.
Adéla Pechalová
571 425 665
adela.pechalova@sodecia.com


Poslední změna: před 2 týdny