Mistr skladu expedice (Zubří)

Gumárny Zubří, akciová společnost nabízí v obci Zubří volnou pracovní pozici "Mistr skladu expedice". Nástupní mzda je 27 000 – 30 200 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mistr skladu expedice
Obor(y):
Doprava , Finance , Management , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Zubří
Mzda:
27 000 – 30 200 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Gumárny Zubří, akciová společnost
Hamerská 9
75654

571 662 460

Další informace o volném místu

Náplň práce: Organizace práce zaměstnanců odd. expedice, optimalizace skladování a souvisejících procesů, reporting, spolupráce na nových projektech, evidence a řešení reklamací surovin a materiálů, spoluúčast na aktualizaci dokumentů vydaných odborem , fakturace, aktivní účast při auditech, příležitostné nakládky nebo vykládky dopr. prostředků, manipulace v areálu firmy VZV.
Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce na PC (MS Office), řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík třída II., druh D, W1, řidičské oprávnění sk. T - výhodou, praxe v oboru logistiky - výhodou, organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu prostřednictvím webových stránek www.guzu.cz - záložka "Kariéra/Koho hledáme". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 460 nebo na e-mailu Hana.Janu@guzu.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Gumárny Zubří, akciová společnost
Hana Janů
571 662 460
Hana.Janu@guzu.cz


Poslední změna: před 1 měsícem