Manažer/ka logistiky e-shopu (Vsetín)

Libristo Media s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Manažer/ka logistiky e-shopu". Nástupní mzda je 30 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Manažer/ka logistiky e-shopu
Obor(y):
Doprava , Finance , Management , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Vsetín
Mzda:
30 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Libristo Media s.r.o.
Sychrov 55
75501

jobs@libris.to

Další informace o volném místu

MANAŽER/KA LOGISTIKY E-SHOPU
Společnost Libristo Media s.r.o. provozuje unikátní internetové knihkupectví s nejlepší knižní nabídkou ve střední a východní Evropě. Působíme nejenom v Česku, ale také v dalších evropských zemích. Díky jedinečnému konceptu podnikání jsme stabilní a stále rostoucí firmou pohybující se v oblasti e-commerce. Hledáme dynamického kolegu do mladého kolektivu. Někoho, kdo se snaží věcem porozumět a je aktivní v řešení problémů. Tvým úkolem bude zorganizovat práci kolegů tak, aby byly objednávky u zákazníka co nejdříve.
POŽADUJEME: Zkušenost se skladovým hospodářstvím je podmínkou. Praxe s vedením středně velkého týmu. Organizační dovednosti. Empatický přístup ke kolegům. Časová flexibilita. Uživatelská dovednost práce na PC.
NÁPLŇ PRÁCE: Kompletní zodpovědnost za řízení logistiky v knižním e-shopu. Řízení skladu - příjem zboží, manipulace, uskladnění a expedice. Vyjednávání obchodních podmínek se spedičními službami a výrobci obalových materiálů, aktivní vyhledávání a vyjednávání nových. Tvorba standardů logistických činností, optimalizace nákladů logistických činností, stanovení strategie nákupu a zásobování balících materiálů. Řízení reklamací a problémů vzniklých při skladování / expedici zboží a při přepravě koncovým zákazníkům. Zodpovědnost za zefektivňování a optimalizaci logistických procesů. Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace.
NABÍZÍME: Slevy na prodávaný sortiment, občerstvení na pracovišti, pružná pracovní doba, vánoční prémie.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu: jobs@libris.to Pokud chceš být naší novou posilou právě ty, neváhej a zašli nám tvůj životopis a motivační dopis.

Kontakt na zaměstnavatele

Libristo Media s.r.o.
Eva Kavinová
jobs@libris.to


Poslední změna: před 1 měsícem