Manažéři rozvoje dodavatelů, vedoucí skladového hospodářství (Střelná)

FORM s.r.o. nabízí v obci Střelná volnou pracovní pozici "Manažéři rozvoje dodavatelů, vedoucí skladového hospodářství". Nástupní mzda je od 31 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Manažéři rozvoje dodavatelů, vedoucí skladového hospodářství
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Střelná
Mzda:
od 31 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
FORM s.r.o. 02
75612

Další informace o volném místu

MANAŽÉŘI ROZVOJE DODAVATELŮ, VEDOUCÍ SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

POŽADUJEME: min. SŠ vzdělání - nejlépe ekonomického směru, znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost práce v IS Helios iNuvio výhodou, schopnost učit se novým věcem a získané dovednosti uplatňovat svědomitě a důsledně, řidičský průkaz sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: vašimi úkoly bude vyhledávání dodavatelů a realizace objednávek vstupních materiálů pro výrobu, výběr a hodnocení dodavatelů dle organizačních předpisů a směrnic, samostatné zpracování a příprava podkladů pro jednání s obchodními partnery, příprava dodavatelských smluv, průběžná kontrola plnění jednotlivých obchodních případů dle uzavřených smluv a potvrzených objednávek, zodpovědnost za příjem materiálu v účetnictví a uskladnění základního a režijního materiálu realizovaného skladníky a manipulanty.
NABÍZÍME: zvýšení kvalifikace dle potřeb pro nabízenou práci, možnost seberealizace v perspektivním oboru, finanční ohodnocení na základě vašich schopností a dovedností, podpora v dalším vzdělávání, podíl na zisku ve smluvních podmínkách o mzdě, závodní stravování zajištěno.
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti v čase 7:00 - 14:00 hod nebo telefonicky paní Bc. Dominika Zemánková, tel.: 737 286 909, popř. emailem: dominika.zemankova@form-composite.com
Ov.tel.: 24.8.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny