Kontrolor/ka kvality (Rožnov pod Radhoštěm)

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o. nabízí v obci Rožnov pod Radhoštěm volnou pracovní pozici "Kontrolor/ka kvality". Nástupní mzda je od 23 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Kontrolor/ka kvality
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Rožnov pod Radhoštěm
Mzda:
od 23 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
1. máje 2631
75661

575 751 211

Další informace o volném místu

KONTROLOR/KA KVALITY
POŽADUJEME: Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: SOU/SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojnické), znalost čtení technické dokumentace, znalost práce na PC, samostatnost, komunikační schopnosti, pečlivost, aktivní a zodpovědný přístup při výkonu činností, výhodou je znalost metod a nástrojů kvality, výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici a znalost prostředí automotive.
NÁPLŇ PRÁCE: Provádění kontrolních činností nutných k zabezpečování vstupní, mezioperační a výstupní kontroly na lisovně plastů, dle platné kontrolní dokumentace a v návaznosti na normy ISO, s cílem zamezení průniku neshodných výrobků k interním i externím zákazníkům. Sledování procesu výroby, průběžně a statisticky, analyzování příčin neshodných výrobků. Zajišťování evidence a archivace výrobních vzorků atd.
NABÍZÍME: Nabízíme Vám zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, sickdays, benefity na volnočasové akitivity ...
Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi. Naším zajmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou 6 měsíců, následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na adresu: h.cabova@ronas.eu
ov.21.6.21

Kontakt na zaměstnavatele

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Helena Cábová
personalista
575 751 211
h.cabova@ronas.eu


Poslední změna: před 1 měsícem