Inženýři kvality (Valašské Meziříčí)

CIE PLASTY CZ. s.r.o. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Inženýři kvality". Nástupní mzda je od 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Inženýři kvality
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
od 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
CIE PLASTY CZ. s.r.o. 01
Hranická 328
75701

Další informace o volném místu

INŽENÝŘI KVALITY

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

NÁPLŇ PRÁCE:Komunikuje se zákazníkem, zodpovídá za vyřizování zákaznických reklamací, udržuje databázi reklamací, řídí vypořádání 8D postupů řešení reklamací, koordinuje řízení interních problémů, spolupracuje při problem solving aktivitách - analýzy kořenových příčin, stanovení a implementaci nápravných a preventivních opatření a vyhodnocení jejich účinností,organizuje interní / externí akce třídění nebo opravy neshodných dílů, připravuje zprávy ze (pře)vzorkování výrobků (IMDS, PPAP / VDA2). Připravuje hraniční vzorky výrobků/katalogy kvality ke schválení zákazníkem, jejich následné uvedení do výroby a jejich archivaci. Koordinuje MSA měřící zařízení a kontrolních přípravků, dohlíží nad SPC databází a vyhodnocuje data.Organizuje a spolupracuje při provádění interních/externích auditů.

POŽADUJEME:Minimálně SŠ technického směru, praxe na obdobné pozici v automatice výhodou,ochota nést zodpovědnost za odvedenou práci, důslednost a pečlivost,přesnost a pozornost při práci,jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace,orientace na výsledek,anglický jazyk na komunikativní úrovní,pokročilá práce s MS Office,znalost nástrojů kvality (problém solving, 8D, PPAP, MSA, SPC, FMEA, Ishikawa ad.) výhodou,p
racoviště Průmyslová zóna Lešná, Mzda dle praxe a zkušeností

NABÍZÍME: možnost ročního bonusu a příspěvku na letní dovolenou, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na kgrygarova@cieautomotive.cz
ov.24.4.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem