Instalatéři - pracovníci na úseku místních vodovodů a kanalizací, údržba vodo-topo (Karolinka)

Městský bytový podnik Karolinka, příspěvková organizace nabízí v obci Karolinka volnou pracovní pozici "Instalatéři - pracovníci na úseku místních vodovodů a kanalizací, údržba vodo-topo". Nástupní mzda je od 23 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Instalatéři - pracovníci na úseku místních vodovodů a kanalizací, údržba vodo-topo
Obor(y):
Stavebnictví , Služby
Obec:
Karolinka
Mzda:
od 23 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Městský bytový podnik Karolinka, příspěvková organizace
Kortiše 633
75605

Další informace o volném místu

INSTALATÉŘI - PRACOVNÍCI NA ÚSEKU MÍSTNÍCH VODOVODŮ A KANALIZACÍ, ÚDRŽBA VODO-TOPO

POŽADUJEME: vyučen v oboru instalatér, praxe na úseku vodo-topo-plyn min. 3 roky, praxe na úseku místních vodovodů, čistíren odpadních vod a kanalizací výhodou, řidičský průkaz skupiny: B, C, T a další výhodou. Profesní, strojnický a svářečský průkaz výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: vnitřní i vnější instalace vodovodních, topných a kanalizačních potrubí, jejich správu a případné opravy a s nimi spojených zařízení (baterií, ventilů, van, dřezů, záchodů, plynových spotřebičů, výměníkových stanic atd.). Obsluha čističky odpadních vod a čerpací stanice. Kromě tvorby jednotlivých částí systémů se stará o montáž a údržbu sítí pro distribuci vody a tepla. Montuje a opravuje regulační a měřicí techniku a podle předepsaných norem kontroluje těsnost a tlak.
PRVNÍ KONTAKT: e-mail: krcmar.bp@mukarolinka.cz, popř. po 7.srpnu 2023 i telefonicky Ing. Milan Krčmář, tel. 730 894 714

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci