HSE Specialisté technik BOZP (Leskovec)

Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r.o. nabízí v obci Leskovec volnou pracovní pozici "HSE Specialisté technik BOZP". Nástupní mzda je 30 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
HSE Specialisté technik BOZP
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Leskovec
Mzda:
30 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r.o.
75611

Další informace o volném místu

HSE SPECIALISTÉ - TECHNIK BOZP
POŽADUJEME: VŠ/SŠ vzdělání, anglický jazyk minimálně na úrovni B1 podmínkou, odborná způsobilost v prevenci rizik a kvalifikace v oblasti požární ochrany podmínkou, výhodou znalost platné legislativy v oblasti ŽP, znalost MS Office
NÁPLŇ PRÁCE: Soustavné vyhledávání rizik, identifikace a implementace požadavků dle legislativy, koordinace a zajištění kontrol v oblasti HSE, implementace projektů a jejich podpora, provádění interních auditů a realizace nápravných opatření, realizace vstupních i periodických školení v oblasti HSE, implementace a udržování 5S.
NABÍZÍME: Možnost komunikace v angličtině, zkrácený úvazek 28 hod./týdně. Nadstandardní benefity (5 týdnů dovolená, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě, 13 plat, příspěvek na penzijní připojištění, stravovací poukázky atd.)
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Pechalová Adéla, tel.: 571 425 665, pan Jozef Vorobeľ, tel. 703 147 609 nebo emailem na adresu: adela.pechalova@sodecia.com, jozef.vorobel@sodecia.com
Ov.tel.:16.5.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem